Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: туманообразователь
Скинути параметри
Ціна
Кут поливу
30° (1)
60° (1)
Дивитися всі Приховати все
Ширина

Туманоутворювач

Діючі пропозиції:
6
Presto-PS
7
Presto-PS
Туманоутворювач

Для догляду за зеленими насадженнями та підтримання оптимального рівня зволоженості грунту в саду, городі чи присадибній ділянці використовуються різні види садового інвентаря. Це можуть бути як стандартні поливальні шланги гнучкі, так і вдосконалені системи, що забезпечують рівномірний і дбайливий полив навіть самих вибагливих рослин. Одним із прогресивних способів зрошення ґрунту є спеціальний туманообразователь.

Найчастіше такий тип обладнання використовується для поливу рослин, які ростуть на майданчиках закритого типу – в теплиці, а також дрібнодисперсний туман дозволяє істотно знижувати температуру повітря в жарку пору року.

Основні особливості і переваги туманоутворення

Сучасний туманообразователь, ціна якого залежить від безлічі факторів, володіє цілим рядом суттєвих переваг. До них належать такі його особливості:

  • можливість самостійно коригувати температурний режим;
  • здатність автоматичного очищення простору від пилу;
  • економія води, яка витрачається при поливі;
  • підходить для розподілу і внесення добрив дбайливо і рівномірно;
  • значне зниження трудовитрат під час роботи в саду.

Але варто врахувати, що відчути всі переваги, якими володіє туманообразователь хорошої якості, можна лише за умови придбання його у надійного і перевіреного постачальника.

Принцип роботи туманообразователя

Перш ніж купити туманообразователь певної моделі, варто розібратися в принципі його функціонування.

Основа конструкції складається з декількох труб, які прокладаються по периметру потрібного вам простору. Для забезпечення функціонування системи далі відбувається монтаж фоггеров і туманообразователей, що розсіюють рідина. Вода потрапляє на грунт у вигляді дрібних крапель, не травмуючи рослини і створюючи приємний мікроклімат.

Така система працює при низькому тиску води і є досить простий в експлуатації. Також для автоматизації процесу зрошення можна використовувати додаткові пристосування – контролери, які дозволяють за допомогою спеціальної програми встановити час та інтервал подачі води на ділянку, в теплицю і інші оброблювані приміщення.

Чому варто купити туманообразователь в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Щоб туманообразователь купити в Україні оперативно, високої якості та за низькою ціною, вам буде потрібно лише підключення до Інтернету і кілька хвилин вільного часу. Зробити вигідну і швидку покупку, не виходячи з дому, ви можете в спеціалізованому інтернет-магазині «Сантехдеталь».

На офіційному сайті магазину SDplus представлений широкий асортимент різних пристосувань для поливу від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, серед яких є і високоякісний туманообразователь. Купити вибрані вироби з максимальною зручністю ви можете з доставкою не тільки по Києву, але і по всій Україні, так як ця можливість надана користувачам магазину «Сантехдеталь». Отримати придбані вироби ви зможете вже через день-два після оформлення замовлення.

Всі товари, представлені в каталозі на сайті, гарантовано є ефективними і довговічними. Крім того, серед великого вибору найменувань товарів кожен зможе вибрати саме те, що йому потрібно – будь то сучасний туманообразователь, цілісна система крапельного поливу або інші потрібні вам види садового інвентарю для поливу земельних ділянок.

Ціна на Туманоутворювач

ТуманоутворювачЦіна, грн.
Крапельниця садова Presto-PS "Туман" 12 л/год, в упаковці - 10 шт. (МТ-0208) ціна за шт.6 грн.
Крапельниця садова Presto-PS "Туман" 30 л/год, в упаковці - 50 шт (7754)7 грн.