Фільтри
Ви обрали наступне:
Монтаж: окремостояча
Скинути параметри
Ціна
Ширина
Монтаж
пристінний (+75)
підлоговий (+15)
Дивитися всі Приховати все

Ванна окремостояча

Діючі пропозиції:
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки
Ванна окремостояча

У сучасних ванних кімнатах, дизайн яких виконується в таких стилях, як лофт, мінімалізм та інших, останнім часом все частіше стали встановлювати такий елемент сантехніки, як окремо стоїть ванна. Саме таке рішення для оформлення простору і доповнення його функціональним предметом вибирають у зв'язку з оригінальним зовнішнім виконанням. Так як ванни, безперечно, є центром будь-якої ванної кімнати, вони повинні доповнювати загальну дизайнерську концепцію і бути акцентом, що привертає до себе увагу. Вона може розташовуватися окремо, в будь-якому місці приміщення, в тому числі і посеред кімнати.

Ванна окремо стоїть пропонується виробниками з різних видів матеріалів – акрилова, мармурова, а також з литого каменю. Різноманітність моделей і форм дозволяє підібрати такий виріб, який стане справжньою окрасою інтер'єру, при цьому буде володіти хорошими експлуатаційними характеристиками. При цьому варто враховувати, що окремо стоїть ванна на ніжках підійде тільки для приміщень з достатньо великою площею.

Переваги та особливості окремо вартих ванн

Окремо стоїть ванна володіє безліччю переваг, які зумовлюють її широкої популярності серед користувачів. До них відносяться такі її основні особливості:

  • можливість реалізувати найсміливіші дизайнерські фантазії;
  • естетична привабливість і унікальний елемент дизайну інтер'єру;
  • монтаж, який можливий в будь-якому місці кімнати;
  • багатство форм – круглі, овальні, прямокутні, квадратні і асиметричні варіанти виробів.

Щоб усіма перерахованими особливостями дійсно володіла обрана вами ванна стоїть окремо, купити її необхідно у надійного і перевіреного постачальника. Також варто звернути увагу на виробника та наявність у товару відповідних сертифікатів, що свідчать про якість виробу.

Чому варто купити окрему ванну в інтернет-магазині «SDplus»

Якщо вас цікавить якісна і довговічна окремо стоїть ванна, придбати її можна через інтернет, не витрачаючи купу часу на тривалі походи по різних точок продажу в пошуках потрібного функціонального предмета. У цьому допоможе спеціалізований інтернет-магазин «Сантехдеталь», в асортименті якого представлений величезний вибір високоякісних товарів від провідних вітчизняних і світових виробників.

В каталозі продукції магазину, представленому на його офіційному сайті, в наявності є не тільки ванна окремо стоїть за низькою ціною, але і безліч інших товарів, що відповідають високим стандартам якості. Серед них кожен зможе вибрати саме те, що необхідно. Придбати вибрані вироби з гарантією якості, а також максимальною зручністю та оперативністю ви можете з доставкою по всій території України. Доставка здійснюється в максимально короткі терміни в будь-який населений пункт країни, де б ви не знаходилися.

Ціна на Ванна окремостояча

Ванна окремостоячаЦіна, грн.