Акрилові ванни - чому їх найчастіше купують?

Акрилові ванни - чому їх найчастіше купують? - 1 27 березня 2020

Ванна - як можливість відпочити від сучасного швидкого ритму життя, а, при необхідності, місце для швидкого прийняття душу. Перші ванни робилися з чавуну, вони були дуже важкі і міцні. Після стали виробляти сталеві, нічим не поступаються за характеристиками, але при цьому більш легкі у вазі. І, нарешті, акрилові. Дана розробка прийшла пізніше за всіх. Акрилова ванна впевнено набирає популярність і витісняет своїх конкурентів. У чому ж її переваги? А чи є недоліки? Про це читайте далі.

Переваги та недоліки акрилових ванн

Ванни, виготовлені з акрилу, мають найлегша вага на ринку сантехніки. При цьому, вони не поступаються в міцності сталевим і чавунним побратимам. При правильному догляді і експлуатації за призначенням, дані ванни будуть служити довгий час. Акрил має властивість зберігати тепло води, та й при дотику він теплий. Їх поверхня не слизька, що дозволить запобігти небажаним падіння.

За ваннами з акрилу легко доглядати, так як вони не бояться миючих засобів. Вони не пожовтіє від поганої води. Мають хорошим шумопоглинання, а це значить, що при наборі ванни - це не буде занадто шумно, як у випадку зі сталевою або чавунною.

Також, акрилові ванни мають величезний вибір моделей і колірну палітру, що полегшить підбір того варіанту, який ідеально впишеться у ваш інтер'єр.

На жаль, тут є і недоліки. Ванни з акрилу бояться подряпин і фізичних впливів. Тому, використовувати даний прилад для господарських цілей вкрай не рекомендується, в іншому випадку, ванна швидко прийме зовнішній вигляд старого і позмагатися предмета.

Однак, навіть названі вище недоліки не критичні, так як вже існує спеціальна поліроль, яка допоможе усунути подряпини.

акрилові ванни

Акрил, що ж це таке?

Він являє собою виробничий полімер, який має клейку структуру. При нагріванні, лист з акрилу розм'якшується, тим самим стає пластичним. Після нагріву йому можна надати практично будь-яку форму. Чим більше товщина, тим міцніше підсумкове виріб. Для виробництва складних за формою ванн, використовують тонкі шари акрилу, так як їх простіше підганяти. Тому, якщо хочете, щоб ванна служила вам якомога довше, намагайтеся вибирати простіші, без зайвих поворотів, форми ванни.

На що звертати увагу при покупці акрилової ванни

Зверніть увагу на товщину вироби. Якщо ванна зроблена з тонких листів, на світлі вона буде просвічуватися. Візьміть з собою ліхтарик, щоб можна було перевірити. Якісна ванна повинна бути товщиною не менше 5 мм.

Ще один спосіб для перевірки - на жорсткість. Понажімайте на дно і стінки. Вона не повинна прогинатися.

Також зверніть увагу на запах. Якщо присутні неприємні відчуття, то це також буде говорити про неякісне продукті. Придивіться, що колір був рівномірний по всій ванні.

акрилова ванна

Догляд за акриловою ванною

Пам'ятайте, що вироби з цього матеріалу легко піддаються пошкоджень від металевих виробів. Використовуйте тільки м'які мочалки або ганчірки. Не варто використовувати акрилову ванну для купання домашніх вихованців, миття посуду, прання і так далі. Вибирайте миючі засоби, до складу яких не входять абразивні елементи, кислоти, хлор. Існують спеціальні засоби для догляду за акрилом.

Якщо появи подряпин не вдалося уникнути, то можна купити ремонтний полірувальний набір.

Купити акрилову ванну ви можете в нашому інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь. Замовити з доставкою по всій Україні або самовивіз.