Що краще вибрати: біде або гігієнічний душ

Що краще вибрати: біде або гігієнічний душ - 1 29 травня 2020

Сьогодні ні дня не проходить без догляду за особистою гігієною. Адже чистота - це запорука комфорту, гарного самопочуття і здоров'я. Тому вкрай важливо забезпечити себе комфортними умовами для прийняття щоденних гігієнічних процедур.

У наш час все частіше і частіше санвузли в будинках або квартирах обладнають такими сантехнічними елементами як біде або гігієнічний душ. Все залежить як від потреб всіх членів сім'ї, так і від наявного вільного простору і бюджету. Але навіть для самої маленької ванної і з мінімальними фінансовими затратами можна вийти з положення, придбавши і змонтувавши все необхідне.

Вибір біде

Раніше таке пристосування як біде було чимось незвичайним, рідко зустрічалися в санвузлах. Зараз же все частіше їх можна виявити як в житлових приміщеннях, так і громадських. Справа в тому, що біде зарекомендувало себе як корисне, що підвищує комфорт пристосування. Адже підтримка власної особистої гігієни - це невід'ємна частина здорового способу життя.

вибір біде

Перш, ніж вдатися до вибору моделі біде, необхідно перевірити критерії, за якими потрібно вибирати:

  • кількість вільного місця для монтажу;
  • тип монтажу - на стіну або на підлогу;
  • дизайн, зовнішній вигляд;
  • функціонал.

У більшості квартир, особливо в тих, які залишилися ще з часів СРСР, досить обмежена простір для санвузла. Тому установка біде в таких квартирах буде недоцільно і краще подумати про гігієнічному душі (про це далі). Якщо ж місце дозволяє, то краще не відмовляти собі в цьому.

У приватних же будинках, ніяких проблем, як правило, бути не повинно і більшість домовласників рано чи пізно замислюються про установку біде. Те ж стосується і готелів, все частіше в ванних кімнатах номерів встановлюють дане пристосування.

Для досягнення максимального комфорту біде встановлюється в безпосередній близькості від унітазу. Це один з відповідальних моментів - правильне розташування вироби. Існують підвісні моделі, які кріпляться на попередньо встановлений каркас, а він зашивається декоративної стіною, або більш дешеві і надійні - підлогові. Логічно робити все гармонійно і якщо у вас, наприклад, підлоговий унітаз, то і біде поряд буде краще виглядати, стоячи на підлозі. Те ж стосується і дизайну - підбирайте схожі моделі, а якщо ви все робите з нуля, придивіться до комплектів від одного виробника.

биде в туалете

Невід'ємною і обов'язковою частиною біде є змішувач. Відповідально поставтеся до його вибору. Існують моделі з лійкою, з оборотним зливом, щоб змінювати кут напору.

Гігієнічний душ

Немає можливості встановити біде? Не будемо вдаватися в подробиці і причини, а лише запропонуємо альтернативу - гігієнічний душ. Це невелике, але не значно поступається в користь і зручність пристосування.

Не відмовляйте собі в можливості підвищення комфорту власного життя. Це виріб, чимось схоже на звичайну лійку для душа зі шлангом, але дещо менше.

Існують різні моделі, як монтовані в стіну, так і навішує на унітаз - такі варіанти не вимагають складних маніпуляцій для монтажу. Лейка має перемикач, яким і регулюється напір води. Температура також досить зручно і точково налаштовується, адже в цьому випадку це особливо важливо. Подивіться на моделі з термостатом - вони дозволяють лише один раз встановити необхідну температуру, і ви завжди будете отримувати саме цей рівень нагріву.

Монтаж завжди проводиться біля унітазу, адже тут чаша унітазу буде частково виконувати роль біде - чаші для зливу.

Купити біде або гігієнічний душ можна в інтернет-магазині сантехніки Сантехдеталь. Замовляйте онлайн з доставкою додому.