Конструкція лійки для душу - особливості

Конструкція лійки для душу - особливості - 1 27 березня 2020

Душ приходить нам на допомогу в самі різні моменти нашого повсякденного життя. Так, прийняття прохолодного освіжаючого душу з ранку, гарненько бадьорить. А гарячий - розслаблює. Також, при необхідності швидко прийняти водні гігієнічні процедури - купання під душем буде кращим рішенням. Саме тому не варто нехтувати вибором для покупки підходящої душ-лійки, адже вона є основною складовою душової системи.

Способи кріплення душів і їх варіації

У наші дні на ринку сантехніки є багато конкуруючих між собою виробників. Кожен з них придумує щось нове, витончується, щоб здивувати нас - споживачів. Однак, є вже давно утвердилися, так звані, стандарти, від яких все і відштовхуються.

Одним з найважливіших пунктів, які стосуються душа, є спосіб його кріплення. На даний момент, можна виділити два варіанти:

  1. Вмонтований. Йдеться про душових лейках, які спочатку закріплюється до стіни або стелі. Комунікації, як правило, ховаються в стіні. Такий варіант найбільш поширений в душових кабінах і гідробоксі.

вмонтований душ

  1. Лейка зі шлангом. Традиційний і найбільш звичний для нас варіант душа. Являє собою змішувач з виливом для наповнення ванни або без нього, а також з гнучким шлангом, на кінці якого прикручена лійка. Такий душ зручний тим, що, при необхідності, лійку можна взяти в руку і направляти струмінь води абсолютно куди завгодно і під будь-яким градусом, аби довжини шланга вистачило. А також, звичайно, поставляються зі спеціальними кріпленнями, щоб можна було все також повісити лійку на стіну.

душова лійка з шлангом

Матеріали, використовувані при виготовленні лійок

Важливим фактором при виборі для покупки чогось, є матеріал виготовлення. Так, душові лійки роблять з декількох варіантів:

  1. Пластикові лійки. Легкі і недорогі, цілком практичні і можуть мати різну кольорову гаму. Однак обмежені порівняно коротким терміном служби.
  2. Металеві. Такі лійки відрізняються хорошою довговічністю, якістю. В основному, їх покривають хромом або застосовують нержавійку, зберігаючи в максимально незмінному вигляді.
  3. Металопластикові. Досить якісні лійки. Корпус їх роблять з металу, а зовнішню оболонку - з пластика. Тим самим вони не таке важке, але більш довговічне.
  4. Камінь і кварцові скла. Дорогі і вишукані лійки. Відрізняються дизайнерськими роботами. Дані лійки зустрічаються, в основному, тільки в дорогих будинках.

лійка в розрізі

Лійки з якого матеріалу найбільш практичні? Металопластикові. Такі лійки легше просто металевих, а це значить, що можна не бояться впустити на ногу або щось ще. А за рахунок їх пластмасовою оболонки - можна не бояться пошкодити поверхню ванни.

Тропічний душ - як спосіб додаткового розслаблення

Одним з найпопулярніших видів лійок є тропічний душ. Вона виконана таким чином, що має безліч форсунок, які розсіюють воду, тим самим імітуючи ефект проливного дощу. Така кількість крапель позитивно впливає на організм людини, розвантажуючи його як фізично, так і психологічно.

тропічний душ

Монтуються вони або в стіну, або в стелю. Труби ховаються в штроби. Однак, якщо у вас немає можливості так зробити, можна придбати душову систему або стійку. Це цілий комплект зі змішувачем, звичайної лійкою тропічним душем.

Вибираючи лійку в ванну кімнату, пам'ятайте і враховуйте вищезгадані пункти. Купити душову лійку Ви завжди можете в нашому інтернет магазині сантехніки Сантехдеталь. Також є можливість замовити з доставкою по всій Україні.