Захисні засоби

Знайдено 177 товарів
Сортування по:
Фільтри
Ціна
грн
Бренд
Світ Інструменту Україна (3)
Vorel (1)
Yato (1)
Ultra (7)
Sigma (114)
MTX (1)
Grad (17)
Doloni (32)
Дивитися всі Приховати все
Тип виробу
респіратор (2)
окуляри захисні (41)
пиловий фільтр (1)
навушники захисні (2)
наколінники захисні (3)
маска захисна (1)
маска-респіратор (1)
комбінезон малярний (4)
каскетка захисна (1)
жилет монтажника  (2)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все
Розмір
m (1)
500х595 мм (1)
l (1)
180х135 мм (1)
500×650 мм (1)
10.5 (9)
10 (24)
9 (9)
8 (6)
7 (4)
Дивитися всі
Дивитися всі Приховати все
Колір
хром (1)
темно-синій (1)
синій (3)
помаранчевий (1)
зелений (1)
білий (3)
Дивитися всі Приховати все
Скинути всі
Фільтр
Діючі пропозиції:
773грн
Ultra
296грн
Sigma
53грн
Sigma
208грн
Sigma
14грн
Grad
141грн
Vorel
105грн
Sigma
51грн
Sigma
93грн
Grad
139грн
Sigma
23грн
Grad
23грн
Grad
Захисні засоби
Інструмент

Засоби індивідуального захисту часто є частиною стандартного комплекту спецодягу працівників різних напрямків будівництва (зварювальників; електриків, монтажників, сантехніків) з метою запобігти можливий вплив на організм небезпечних хімічних речовин. Також ці вироби можна використовувати як додатковий захист від пилу і бруду.

В інтернет-магазині “Сантехдеталь” запропонований великий вибір засобів індивідуального захисту різного призначення.

Засоби індивідуального захисту: представляємо вашій увазі детальний огляд

Всілякі кошти, які створені для персональної захисту, представляють воістину незамінні вироби майже у будь-якій із сфер, однак найчастіше застосовуються в умовах промисловості. Найчастіше це невід'ємний атрибут в арсеналі співробітників заводів або великих компаній, спеціалізуються на будівництві.

Техніка безпеки на всіх підприємствах наказує захист кожної з частин тіла, оскільки в хід виконання робіт ріжучими або гострими предметами, велике значення має запобігання жодних травм. Таким чином, купити захищають вироби – це не просто примха, а вимога закону про захист праці, тим більш що ціна на кошти індивідуального захисту непорівнянна з можливими витратами при нещасний випадку.

Види засобів індивідуального захисту: всі, що ви б хотіли знати про них

Говорячи про різновиди засобів індивідуального захисту, варто помітити, що найчастіше вони розрізняються за їх базового призначенню. Як фахівці, так і експерти поділяють всі різноманітність продукції на наступні типи:

  • вироби для захисту особи і очей – всілякі щитки, маски і окуляри, які характеризуються високою міцністю. Купити засоби індивідуального захисту для очей – значить забезпечити безпека органів зору в ході зварювання та інших небезпечних робіт;
  • пристосування, захищають голову. До даної категорії відносяться удароміцні шоломи, каски, ковпаки, берети, підшоломники, а також косинки. Крім касок, у процесі виготовлення всіх інших підвидів коштів, застосовуються всілякі тканини. Поліетилен, текстоліт, стеклопласт і вініпласт – такий список найбільш поширених варіацій матеріалів для виробництва виробів, що захищають голову. При це їх відтінок безпосередньо залежить від діяльності і професії, для яких вони створені;
  • кошти для захисту дихальних органів. В каталозі нашого інтернет магазину сантехніки можна знайти, як ізолюючі, так і фільтрувальні моделі, які входять в середній вартісної сегмент;
  • вироби, захищають органи слуху. Навушники та беруші є чудовим варіантом для захисту слуховий перетинки від надмірного шуму. Незважаючи на те, що в перше часом вони можуть служити причиною дискомфорту, купити засоби індивідуального захисту для вух варто, адже вони допоможуть зберегти хороший слух;
  • кошти для захисту шкіри на руках. Мабуть, найбільш звичним представником даній категорії можна назвати рукавички. Вони можуть бути зроблені з самих різних матеріалів. Звання самого щільного завоював шкіряний жароміцний спилок. Залежно від застосування, вони поділяються на моделі для роботи з різними маслами та іншими компонентами підвищеної жирності. Подібна накладка неймовірно важлива для захисту шкіри.

Незалежно від варіації виробів, їх незаперечною достоїнством виступає комфорт в процесі використання.

Вартість засобів індивідуального захисту: гідне якість приємним цінами

В нашому онлайн магазині вам надається відмінна можливість купити засоби індивідуального захисту за прийнятною ціною. Для захисту шкіри, слуху, органів дихання і зору – на наших віртуальних полицях пропонується багатющий асортимент всіляких виробів.

Харків, Львів, Вінниця, Київ, Дніпро і Одеса – у якому б місті України ви не проживали, ви можете стати володарем корисних виробів, які забезпечать відмінний захист у процесі виконання різних робіт підвищеної небезпеки.