Слюсарний інструмент
Популярні бренди сантехніки

Інструмент

В інтернет-магазині “Сантехдеталь” запропонований великий асортимент промислового та будівельного устаткування за помірними цінами. На нашому сайті в наявності доступні такі види професійних і побутових інструментів для ремонту: вимірювальний; столярний; малярський; слюсарний; обробний; ручний; багатофункціональний електроінструмент; пневмоінструмент; шліфувальні машини, болгарки; шуруповерти; відбійні молотки; фрезерні верстати; токарні верстати. Також Ви можете обрати потрібний з сучасних вимірювальних приладів: далекоміри; електронні штангенциркулі; лазерні рівні; цифрові мультиметри.

Що потрібно знати про слюсарну інструменті? Види, особливості, правила вибору

Слюсарний інструмент – важливий інвентар у кожному будинку, на дачі, в квартирі. Без нього не обходяться навіть дрібні ремонти. Адже будь-який господар знає: щоб прикрутити дверцята в шафі, затягнути кран або повісити картину, необхідно купити слюсарний інструмент. При цьому важливо, щоб він був якісним, міцним, з довгим терміном експлуатації.

Спектр застосування оброблювальних пристосувань широкий. Їх завдання полягає у тому, щоб полегшити ручна праця при роботі з металом і іншими матеріалами: рубка, нарізування різьби, свердління, гнучка, відпилювання.

Купити слюсарний інструмент у нашому інтернет-магазині сантехніки – найкраще рішення. У нас тільки якісна продукція, яка поєднує в собі не тільки міцність, але і приємні ціни. А широкий асортимент, представлений зручним каталогом, дозволить купити необхідний товар з доставкою у будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпро, Львів та ін

Які види слюсарного інструменту представлені в інтернет-магазині «Сантехдеталь»

Проведення певних типів будівельних або ремонтних робіт можливо тільки при наявності спеціального слюсарного інвентарю. Його різноманітність велике: пили, сокири, напилки, гайкові ключі і т. д. Кожен виконує певну функцію. У цьому випадку слід орієнтуватися на вид виконуваних робіт. Так, весь слюсарний інструмент в Україні можна розділити на кілька основних категорій:

  • Гайкові ключі. Призначені для закручування/відкручування болтів, гайок та інших кріплень. Розрізняють накидні, ріжкові, торцеві, розвідні і універсальні ключі. Деякі види оснащені спеціальної  тріскачкою, дозволяє здійснювати операції в важкодоступних місцях.
  • Викрутки. Бувають хрестовими, плоскими, зіркоподібними, шестигранними. З їх допомогою можна загвинтити/відгвинтити кріплення з різьбленням. Найчастіше необхідно наявність декількох інструментів різного розміру. Існують також універсальні викрутки з змінними комплектуючими.
  • Плоскогубці, лещата, пасатижі. Використовуються при захопленні і стягнення різних деталей. Плоскогубці також застосовуються для перекушування дроту та тонких металевих аркушів. Пасатижі можуть оснащуватися спеціальної прогумованою рукояткою, що дозволить виконувати електромонтажні роботи.
  • Ножівки по металу. Потрібні для розпилу металевих, дерев'яних, пластикових виробів: заготовок, болтів, труб і т. д. Багато моделі мають зручні рукоятки, що робить процес розпилу комфортним.

Усі наведені види повинні відповідати високим вимогам до якості і практичності.

Купити слюсарний інструмент набором або придбати окремі комплектуючі можна в нашому інтернет-магазині. Консультанти з задоволенням допоможуть підібрати відповідну деталь для побутових і професійних будівельних робіт.

Яка вартість слюсарного інструменту

Ціни на слюсарний інструмент залежатимуть від різних факторів. Так як у нього багато складових, вартість варіюється від виду діяльності. Крім того, важливу роль грає якість інструменту, його ергономічність, міцність матеріалу, безпека у використанні. Наш інтернет-магазин надає своїм покупцям саме таку продукцію.

Багато клієнти вже оцінили переваги співробітництва з нами. Ми працюємо з ведучими виробниками, тому представлений товар відповідає високим стандартам якості. Він зручний у застосуванні, безпечний, стійкий до зовнішнього впливу. Щоб придбати потрібний інструмент, зателефонуйте за одним із номерів або залишіть заявку, і ми самі вам передзвонимо.