Фільтри
Ви обрали наступне:
Тип: шланг, що сочиться
Скинути параметри
Ціна

Шланг що сочиться

Діючі пропозиції:
623
Presto-PS
Відгуки
Шланг що сочиться

Щоб доглядати за рослинами в саду або городі, стежити за привабливим зовнішнім виглядом газону на дачній ділянці або внутрішньому дворику приватного будинку, потрібне застосування різного садового обладнання. Воно виконує певні функції і застосовується для виконання конкретних завдань.

Так, для підтримки належного рівня зволоженості грунту і подачі води використовуються шланги для поливу. Вони представлені у великій різноманітності видів, одним з яких є так званий шланг, що сочиться. Він ідеально підійде для того, щоб забезпечити повноцінний крапельний полив на ділянках з невеликою площею.

Сочиться шланг для поливу також називають «потеющим» шлангом з-за особливостей принципу його роботи.

Особливості та характеристики

Сочащиеся шланги відносяться до тих типів пристосувань, які дозволяють спростити роботу на земельній ділянці. Сучасний сочиться шланг для поливу – це гарна пропозиція для тих, хто хоче витрачати менше зусиль, і при цьому отримувати чудовий результат. Іноді без нього і зовсім не обійтися – якщо оброблювані рослини не переносять попадання води на листя.

Перед початком застосування варто врахувати, що сочащиеся шланги не розраховані на подачу питної води, також не варто застосовувати їх для подачі гарячих рідин.

Шланг, що сочиться: основні переваги

До переваг, якими володіє сучасний шланг, що сочиться, можна віднести такі його властивості:

  • можливість повільного та рівномірного зволоження землі;
  • капілярний шланг, що сочиться дозволяє забезпечити економію води;
  • зручне стаціонарне розташування;
  • допомогу в боротьбі з бур'янами.

Чому варто купити сочиться шланг для поливу в магазині «Сантехдеталь»

Щоб придбати якісний шланг, що сочиться, ціна якого не буде завищеною, ви можете скористатися послугами спеціалізованого онлайн-магазину «Сантехдеталь». Для цього вам буде потрібно тільки інтернет і кілька хвилин вільного часу.

В асортименті інтернет-магазину ви зможете знайти не тільки шланг, що сочиться, купити який не складе труднощів, але і абсолютно все для поливу – від потрібного обладнання до аксесуарів і супутніх товарів. Серед великого вибору найменувань ви зможете порівняти запропоновані вироби і вибрати саме те, що підійде вам більше всього.

Зробити замовлення ви можете з максимальною зручністю, оформивши доставку в Київ та будь-яке інше місто України. Отримати куплений у магазині «Сантехдеталь» товар ви зможете вже через 1-2 дні після замовлення.

Ціна на Шланг що сочиться

Шланг що сочитьсяЦіна, грн.
Шланг, що сочиться Presto-PS діаметр 5/8 дюйма, довжина 20 м (1352)623 грн.