Фільтри
Ціна
Розмір
8 мм (1)
9 мм (1)
10 мм (1)
11 мм (1)
12 мм (1)
13 мм (1)
14 мм (1)
15 мм (1)
16 мм (1)
17 мм (1)
Дивитися всі Приховати все

Насадки для шуруповерта і викруток

Діючі пропозиції:
30
Sigma
30
Sigma
30
Sigma
30
Sigma
30
Sigma
30
Sigma
30
Sigma
33
Sigma
30
Sigma
30
Sigma
Насадки для шуруповерта і викруток

Садовий шланг, оснащений спринклерним пістолетом і швидкороз'ємним з'єднанням - це мінімальний набір, який дозволить вам полити невеликий сад. Подовжуваний садовий шланг - відмінне рішення для економії місця - під впливом тиску води шланг розтягується і стискається під час використання. Якщо ви цінуєте зручність, краще підійде візок або котушка для садового шланга. 

Візок полегшує транспортування та зберігання, а настінна котушка з автопідзаводом дозволяє легко згорнути садовий шланг і це займе кілька секунд. Додатковим елементом системи можуть бути насадки на поливальний шланг – мобільні, з різними функціями, вони дозволяють поливати поверхні різних розмірів та форм. На додаток до зрошувачів підключіть садовий душ і насолоджуйтесь освіженням у спекотні дні.

Розпилювальні форсунки, підключені до кінця садового шланга, дозволяють змінювати та дозувати струмінь води. Залежно від потреб, у нас є вибір пістолетів, насадки на шланг для поливу. Пістолети-розпилювачі та лійки зазвичай мають більше можливостей для регулювання потоку води, ніж форсунки. З іншого боку, форсунки найчастіше мають один тип струменя з плавним регулюванням його сили за допомогою обертового наконечника. Є також садові душові, які збережуть прохолоду в спекотні дні, і, правильно розташовані, вони також поливатимуть ваші рослини.

Довжина та діаметр садового шланга повинні відповідати розміру саду та типу виконуваних робіт. Те саме і з розбризкувачами, пістолетами та розпилювальними наконечниками. Правильно підібрані шлангові муфти вплинуть на герметичність усієї зрошувальної системи. Перед покупкою варто продумати, як і чим ми хочемо поливати сад, щоб отримати найкращий результат.

Садовий шланг та насадки – на що звертати увагу при виборі?

Садові шланги використовуються для поливу рослин та транспортування води. Такі параметри, як діаметр або кількість шарів матеріалу шланга, впливають на його міцність, довговічність та зручність використання. Вибір оптимального садового шлангу також має залежати від розмірів саду та місця його зберігання.

Садовий шланг з фітингами - це готовий до використання набір, що складається із шланга, штуцера, швидкороз'ємних з'єднань та пістолета. Також варто звернути увагу на гнучкі шланги, які не тільки мають повноцінну арматуру, але і завдяки своїм властивостям набагато простіше зберігати і займають набагато менше місця, ніж звичайні шланги.

При виборі шланга садового слід враховувати його основні параметри, такі як:

  • діаметр садового шланга - безпосередньо впливає на розмір жиклера і тиск води. Це означає, що чим більше води може транспортувати шланг, тим вищий тиск і досяжність води, коли встановлений пістолет, спринклер або розпилювальний наконечник. Також слід пам'ятати, що підтримувати високий тиск у довгих шлангах буде набагато легше з меншими діаметрами, а тиск може залежати від тиску в крані або від насоса, який ми використовуємо.

У відповідь на потреби наших клієнтів магазини пропонують шланги діаметром від 12,5 мм (1/2 дюйма) до 25 мм (1 дюйм); У зв'язку з різними потребами клієнтів у нашому реченні є шланги довжиною від 5 до 50 м;

  • кількість шарів та тип тасьми – дуже важливі для довговічності виробу. Шланги з великою кількістю шарів матеріалу більш міцні та стійкі до механічних пошкоджень та погодних умов. Садові шланги, доступні в наших магазинах, мають від 1 до 5 шарів.

Пістолети та розпилювачі – який полив краще?

Правильний вибір пістолета-розпилювача та розпилювального наконечника суттєво впливає на якість поливу та зручність використання. Залежно від типу наконечника ми можемо контролювати потік води та змінювати її форму.

Серед безлічі видів розпилювальних форсунок можна виділити наступні:

форсунки - завдяки своїй формі і дуже простий конструкції мають тільки один вид водяного струменя, сила якого контролюється наконечником, що обертається; списи - у них багато варіантів регулювання потоку води, а завдяки телескопу можна легко дістатися з водою до важкодоступних місць у саду; пістолети - як і піки, у них є можливість регулювати потік води, що робить їх дуже точними, але через відсутність телескопа та через прямий монтаж на садовий шланг полив обмежений; садові душі - садовий душ - це дощувальна машина, що стоїть на штативі або в землі, висоту якої, завдяки рухливому телескопу, можна правильно відрегулювати.

Шлангові фітинги – чим вони відрізняються?

Щоб шланги та аксесуари для поливу добре поєднувалися один з одним, виконували свої функції та не протікали, необхідно правильно підібрати до них фітинги. Серед них можна виділити кілька основних видів:

  • швидкороз'ємна муфта – елемент, закріплений на одному або двох кінцях шланга, завдяки якому можливе підключення інших елементів системи поливу та її розширення. Швидкороз'ємні з'єднання використовуються для приєднання шланга до крана з водою або розпилювального наконечника;
  • ніпель – це тип з'єднувача, який з'єднує дві секції шланга. У пропозицію входять ніпелі з пазами, на які притискається та затискається садовий шланг за допомогою хомутів (упорів) або ніпелі для швидкороз'ємних з'єднань, до яких кріпляться швидкороз'ємні з'єднання;
  • трійник – це різновид з'єднувача, що дозволяє роз'єднати садовий шланг; як і у випадку ніпелів, трійники можуть бути з пазами або призначені для швидкороз'ємних з'єднань;
  • репаратор - незамінний при ремонті садових шлангів, але також може використовуватися як подовжувальний елемент. Репаратор вставляється на місце пошкодженого фрагмента так, щоб обидва кінці з'єднати один з одним.

Усі шлангові з'єднання мають діаметр, що відповідає садовим шлангам. Завдяки цьому вони ідеально підходять і запобігають просоченню води. Наша пропозиція включає муфти діаметром від 12,5 мм (1/2 дюйми) до 25 мм (1 дюйм).

Залежно від типу підключення муфти можна виділити:

  • швидкороз'ємне з'єднання завдяки правильно профільованим кінцям забезпечує легкий і швидкий монтаж шланга, який вставляється в швидкороз'ємне з'єднання;
  • пазове з'єднання - відрізняється пазами на кінці, завдяки яким можливе кріплення тільки "push-in" за допомогою хомутів;
  • скручений стик - елемент має бути скручений з обох кінців.

Муфти для шлангів можуть бути з латуні чи пластику. Залежно від матеріалу вони більш міцні та стійкі до зовнішніх факторів. Деякі з доступних пристроїв швидкої зміни навісного обладнання оснащені функцією «стоп». Він дозволяє від'єднати пристрій, не відключаючи воду в крані, тому що він автоматично вимикає подачу води. Насадки для шлангів купити можна у нас!

Ціна на Насадки для шуруповерта і викруток

Насадки для шуруповерта і викрутокЦіна, грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 10мм CrV mid Sigma (6071101)30 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 11мм CrV mid Sigma (6071111)30 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 12мм CrV mid Sigma (6071121)30 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 13мм CrV mid Sigma (6071131)30 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 14мм CrV mid Sigma (6071141)30 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 15мм CrV mid Sigma (6071151)30 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 16мм CrV mid Sigma (6071161)30 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 17мм CrV mid Sigma (6071171)33 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 8мм CrV mid Sigma (6071081)30 грн.
Насадка шестигранна коротка 1/2" 9мм CrV mid Sigma (6071091)30 грн.